O nas

Nasze Biuro istnieje od 2005 r. Od tego czasu zaufało nam już wiele firm oraz osób prywatnych. Z powodzeniem prowadzimy sprzedaż usług turystycznych. Obsługujemy sektor wyjazdów zagranicznych: lotniczych, autokarowych i z dojazdem własnym

Jesteśmy agentem największych, uznanych w świecie turystyki, touroperatorów, którzy gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Jesteśmy członkiem Państwowej Izby Turystyki co jest gwarancją bezpieczeństwa w czasie Państwa wypoczynku.

Dzięki naszej bogatej ofercie możecie Państwo spełnić nawet najbardziej wyszukane marzenia takie jak: Dubaj, Dominikana, Wenezuela, Kuba czy Egipt – dla nas nie ma rzeczy nie możliwych.

Codziennie trafiają do nas nowe oferty, a dla specjalnych klientów mamy przygotowane promocje. Mamy również do zaoferowanie szeroki wachlarz podróży last minute.
Urlop to dla każdego z nas czas na wypoczynek i realizację marzeń. Zdajemy sobie z tego sprawę, stąd z ogromną starannością przygotowujemy naszą ofertę tak, aby w pełni sprostała wymaganiom naszych Klientów.
Wysoko wykwalifikowana i zawsze uśmiechnięta kadra pomoże Państwu w realizacji marzeń.